• dokonalé dřevostavby rousínov na klíč stavba

Dřevostavby

Naše firma realizuje jak domy nízkoenergetické tak i pasivní. Výstavbu realizujeme i z běžných materiálů jako jsou cihly. Stavíme dřevostavby či zděné domy a bungalovy zcela dle přání a potřeb našeho zákazníka.

ikonka01

Pohodlný rodinný dům, který šetří vaše náklady

Proč dát přednost před klasickým zděným domem úsporné dřevostavbě? Jedná se o nízkoenergetický nebo pasivní dům, šetrný k životnímu prostředí, a další výhodou je rychlá výstavba a příznivá pořizovací cena. Dřevostavby na klíč bývají zhotoveny v řádu několika týdnů a oblíbené jsou i z toho důvodu, že v nich lze snadno měnit dispozice a stavební otvory.

ikonka02

Vyberte si z našeho katalogu dřevostaveb

Zamlová se vám bydlení v moderní dřevostavbě? Prohlédněte si náš katalog domů, které nabízíme. Jedná se o návrhy domů tzv. vizualizace, které můžete libovolne měnit jak dispozičně tak i vzhledově. Zákazníkům dodáváme dřevostavby, které se vyznačují vysokou kvalitou materiálů a provedení. Pro dvě osoby se perfektně hodí rodinný domek menší velikostní kategorie. Pro více členné rodiny se hodí přízemní bungalovy. Jsme schopni realizovat i individuální projekty.

ikonka03

Proč nechat stavbu na odbornících

Pokusit se realizovat dřevostavbu svépomocí se rozhodně nevyplatí. Dřevo je materiál, u něhož je nutné brát ohled na jeho vlastnosti a dodržovat zásady konstrukční ochrany, což vyžaduje odborné znalosti a přístup. Naše firma vám garantuje profesionální a komplexní realizaci dřevostavby, včetně zajištění projektové dokumentace. Při výrobě používáme výhradně certifikované materiály od osvědčených dodavatelů!

Rychlost výstavby

Garantovaná cena

Vynikající izolační vlastnosti

Ekologičnost stavby

Dlouhá životnost

Větší využití vnitřní plochy (oproti zděnému domu)

Nízkoenergetický způsob bydlení

Možnost změny dispozic a osazení oken v četně jejich velikosti a barev

Projektová činnost

V našem katalogu domů můžete vybírat z XX vzorových dřevostaveb. Nevybrali jste si? Vypracujeme návrh domu podle vašich představ nebo budeme stavět podle projektu, který nám předložíte. Jak může vypadat naše spolupráce?

Poskytneme Vám projektovou dokumentaci pro stavební povolení zahrnující textovou část, stavební dokumentaci objektu, požárně bezpečnostní řešení, stavebně konstrukční část, výkresy rozvodů vody a kanalizace, výkresy vytápění, zařízení elektrotechniky i bleskosvodů, zařízení vzduchotechniky, statiku a průkaz energetické náročnosti budovy.

Úpravy, jako je vnitřní řešení místností, velikost oken nebo dveří, vám rádi provedeme bez příplatku. Dokumentaci pro stavební povolení vám poskytneme v rozsahu: textová část, stavební dokumentace objektu, požárně bezpečnostní řešení, stavebně konstrukční část, výkresy rozvodů vody a kanalizace, výkresy vytápění, zařízení elektrotechniky i bleskosvodů, zařízení vzduchotechniky, statiku a průkaz energetické náročnosti budovy.

Náš konstrukční systém aplikujeme na vaši projektovou dokumentaci tak, aby dispozice domu zůstaly stejné. Případně, aby došlo pouze k minimálním změnám. Dokumentaci Vám zdarma poskytneme v rozsahu: textová část, stavební dokumentace objektu, požárně bezpečnostní řešení, statiku a stavebně konstrukční část.

Společně s našim architektem vytvoříte studii Vašeho vysněného bydlení. Na jejím základě připravíme projektovou dokumentaci v rozsahu: textová část, stavební dokumentace objektu, statiku, požárně bezpečnostní řešení, stavebně konstrukční část, výkresy rozvodů vody a kanalizace, výkresy vytápění, zařízení elektrotechniky i bleskosvodů, zařízení vzduchotechniky, průkaz energetické náročnosti budovy.

ZÍSKEJTE STÁTNÍ PODPORU ZELENÁ ÚSPORÁM

Pokud se rozhodnete pro stavbu energeticky velmi úsporné nebo pasivní dřevostavby, pomůžeme vám získat státní dotaci z programu Nová zelená úsporám. Podmínkou získání podpory je velmi nízká měrná potřeba tepla stavby (max. 20 kW/m2/rok).

Podrobnosti získáte zde.

SPOLEČNĚ NAJDEME IDEÁLNÍ ZPŮSOB FINANCOVÁNÍ

Před podpisem smlouvy s Vámi projdeme možnosti financování. Na základě zvoleného způsobu financování s Vámi nás finanční specialista vytvoří nejvýhodnější model financování. Uvažujete o hypotéce? Náš finanční specialista vás podrobně seznámí se všemi možnostmi financování a pomůže vám s výběrem nejvhodnější bankovní instituce.

Inženýrská činnost – stavební povolení zajistíme za vás

Inženýrská činnost nebo také „inženýring“ zahrnuje početnou složku dokumentů nutných k vydání stavebního povolení, stavebního ohlášení, územního rozhodnutí či souhlasu. V rámci procesu, který je zdlouhavý a časově náročný, je potřeba získat vyjádření řady institucí a správních orgánů (např. vodáren, distributorů energií, města, památkářů, hasičů a mnoha dalších). Tento vyčerpávající proces podstoupíme za vás.

Od nás bez jakýchkoli starostí obdržíte dokument s vydaným stavebním povolením. Pokud se rozhodnete, že si dokumenty zajistíte sami, poradíme vám jak vše vyřídit a samotné „obíhání úřadů“ už bude na vás.